LIST OD RADY RODZICÓW

LIST

Wrocław, 3.09.2020

Szanowni Państwo,

w imieniu Rady Rodziców Przedszkola Nr 66 jest mi miło Państwa powitać w nowym roku przedszkolnym. Szczególnie witamy w naszej społeczności nowe rodzinki!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną nie jest możliwe bezpośrednie spotkanie, dlatego też wszystkie informacje będą Państwu przekazywane za pośrednictwem strony internetowej https://www.bajkolandia.wroclaw.pl/ lub przez wiadomości mailowe.

Skład Rady Rodziców z grup starszych pozostał bez zmian (jest dostępny do wglądu na stronie WWW). Natomiast z nowej grupy I została do RR wybrana Pani Anna Katana. Gratulujemy!

W roku przedszkolnym 2020/2021 składka na RR wynosi nadal 30zł/miesiąc/dziecko i jest ona dobrowolna. Zachęcam jednak Państwa do wpłacania pieniędzy na ten cel, gdyż pozwala to nam finansować mnóstwo inicjatyw, działań, zakupów, na które nie ma funduszy z innych źródeł. W naszym Przedszkolu nie prowadzi się osobnych zbiórek na teatrzyki, zajęcia dodatkowe czy upominki dla dzieci. Te wszystkie działania i wiele innych jest finansowanych właśnie z puli środków Rady Rodziców. Dane do przelewu dostępne są na stronie WWW.

Rada Rodziców – tak jak w ubiegłym roku - wybrała jako firmę ubezpieczeniową ALLIANZ. Niedawno dotarły do Państwa maile z ofertą ubezpieczeniową skierowaną do Państwa dzieci. Zachęcam do zapoznania się z proponowanymi warunkami i wybrania jednej z trzech oferowanych stawek ubezpieczenia. W tej samej wiadomości mailowej został wysłany również link, przez który w szybki sposób można dokonać zakupu wybranej opcji polisy. Przypominam jednak, że ubezpieczenie dziecka jest dobrowolne.

Dla bezpieczeństwa nas wszystkich, uprzejmie proszę również o dostosowanie się do procedur obowiązujących w naszym Przedszkolu w związku z pandemią.

Życzę Państwu - nam wszystkim - dużo zdrowia, pogody ducha i wytrwałości na cały rok!

Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola Nr 66 Bajkolandia Marta Kondracka-Szala

Załącznik Rozmiar
LIST DO RODZICÓW.pdf 220.68 KB